What is Invision ?

Invision Power Board (or IP.Board) is among the best forum solutions for your community. Creating a forum with Invision Power Board, will assure you have a performing and complete forum.

Invision has a large community that keeps up with latest technological updates, and offers innovative functionalities for your forums.

Just try to create your forum with Invision, you can discover 100+ options to customize your forum, thanks to our active community that have submitted thousands of skins to apply to your forums.

Invision is one of the most popular forum scripts worldwide, millions of people use it to create a forum and manage their community.

Yetkinforum: bedava forum çözümüdür

Tartışma forumu kurmanız için çözüm veriyoruz. Tartışma forumları bilgi, haber, ve yardım dolu bir yerdir. Eğlenceli, paylaşabiliceğiniz, değiştirebiliceğiniz bir alandır. Bedava tartışma panoları kurma hiç de zor bir iş değil ve bir kaç fare tıklaması ile halledilebilir.

Bizim çözümüz size forum kurmak imkanı verir ve kendi iletişiminizin ve topluluğun şefi olmanızdır.Kuraları kendinizin yapıyorsunuz ve dünyanın her yerinden gelen internotlarla konuşuyorsunuz. Internete artık sınır yoktur, bizim interaktif ve güvenli ve başarılı bedava forum sistemimizden faydalanın unutulmayan bir deneme için.

3 etap içinde ve 30 saniyede bedava bir forum kurun

Kimsenin tecrübeli olmasına gerek yok,sadece bu 3 etapları takip edin forum kurmak için :

  1. Birince etapta forumunuzun görünüş grafiği seçin, (resim ve renkleri).
  2. Ikinci etapta form leri doldurun ve forumunuzun isim, adres, ve şifresini seçin.
  3. Uçüncü etapta girdiniz şifreyi tekrarlayın.

Forumunuzu kurduktan sonra,sayfanızın altındaki yönetici panosuna girin. Kendi tarzınıza ve zevkinize göre renklerle özelleştirin. Istediklerinizi bulmadığınız sürece, işlevleri denemeyi bırakmayın.

Forumunuzdan basedin

Forumunuzun iyi başlaması için ,arkadaşlarınızı, ailenizi, çevrenizi katıltın. Mesaj bırakmaları için davet edin.

Oğrenci,liseli, profesyonel, blogcu, webmaster, dernek, şirket herkes bedava bir forum kurabilir. Yeteneklerinizin, amaçlarınızın değişik olmasına rağmen , tartışma konularınız , tutkularınızı gücül bir toplulukla paylaşın. 3 etapta ve birkac saniyede forum kurmak bizim sitemizin sayesinde mümkündür.

Gerekli linkler: